9b3ce07b-0bff-4566-b7a3-de89712ff8e6.jpg

İlkbahar, yaz, sonbahar, kış derken mevsimler kendi ritminde, tüm mucizesiyle akıp gidiyor. Peki biz ne kadarının farkındayız? Bu sorunun etrafında ördüğümüz, kendimiz ve yaşamımızdaki diğer şeyler hakkında farkındalığımızı genişletmek üzere hazırladığımız inziva programına davetlisiniz!

İki senedir sonbahar aylarında gerçekleştirdiğimiz inzivalardan sonra, ilkbaharın son günlerini ve yaklaşan yaz mevsimini kutlamak üzere Mayıs ayında yeni bir programla karşınızdayız! Bizi bir süredir takip edip, derslerimize ve diğer çalışmalarımıza katılanların bildiği gibi, her birimizin eşsiz varlığı ile renklenen bu buluşmalarla, kendi bireysel yolculuklarımızda güç kazanıyor ve birbirimizden aldığımız destek ile beslenerek büyüyoruz!

İnziva programında her zamanki gibi bolca meditasyon, yoga, destekleyici çalışmalar ve leziz vegan yemekler var! İnzivanın bir parçası olmak isteyen herkesi heyecanla bekliyoruz!

Kayıt ve diğer detaylar için bize yazabilirsiniz.

Sevgiler,

Abhaya & Rhea

Abhaya Nisa hakkında detaylı bilgi için: 
www.premabhaya.com

Hüsne Rhea Çiğdem hakkında detaylı bilgi için:
www.rheaworks.com

Etkinlik ücreti: 920 TL (konaklama, yemekler ve çalışma dahil)

kayıt için iletişim bilgisi: abhayarhearetreats@gmail.com

* Geçmiş etkinliklerimizin fotoğraflarına göz atmak isteyenler için instagram sayfamız @abhayarhearetreats


Geçmiş İnzivalar 

2016-2017

Abhaya ve Rhea ile Sonbahar İnzivası
Atölye tarihi : 3-4-5-6 Kasım 2017
Mekan : The Land, Antalya
Etkinlik herkese açıktır.
Boşluğa bir davettir gördüğünüz. Tüm coşkusu ile akan hayatlarımızın, gündelik rutinlerimizin dışına çıkıp, çemberde buluşma zamanıdır. Çemberin içindeki boşlukta kalabilmeye davet sunan bu inziva, bir dolunay döneminde gerçekleşiyor. Ayın sonsuz döngüsü içinde, dolunay bırakma zamanlarını sembolize eder. Bırakışlar da boşlukların doğmasına hizmet eder. Açılan boşluğu tanımak, ona bakmak, onu doldurma çabası içinde değil de onu anlama ve besleme çabası içinde olmaya destek olacak olan bu inzivaya yoga deneyimi olmayan, az ya da çok yoga deneyimi olan herkes davetli.
*Bu bir inziva programıdır. Sabahın erken saatlerinde güne meditasyon ile başlayıp yine meditasyon ile bitireceğimiz yoğun bir içerik sunmaktadır; gün içerisinde nefes çalışmaları, yoga ve destekleyici kişisel çalışmalar uygulanacaktır. Ayrıca opsiyonel reiki seansları ve dolunay gecesine özel küçük bir ritüel de yer almaktadır. Çalışmayı desteklemek üzere yalnızca vegan yiyeceklerin olduğu bir diyet uygulanacaktır. 
***


Abhaya ve Rhea ile Sonbahar İnzivası
Atölye tarihi : 25-26-27 Kasım 2016
Mekan : Tadah Artist Habitat (Manavgat, Antalya)
Etkinlik herkese açıktır.

Sonbahar bitiminde, birkaç günlüğüne inzivaya çekilmeye ne dersin?
Yeni bir mevsime geçerken, içe döneceğimiz kış mevsiminden hemen önce tam da yeni ay döneminde büyülü bir yolculuğa çıkıyoruz. Merkezinde yoga ve meditasyon ayrıca reiki seansları bulunan bu inziva buluşmasında bolca sessizlik içinde olanla bütünleşirken, yeni ay ile birlikte niyetlerimizi doğanın ortasında evrene sunacağız.
Hem fiziksel hem de zihinsel olarak doğaya değişen zamanlara adapte olabilme ve günlük yaşam rutinimizden kısa süreliğine de olsa çıkıp farklı varoluş hallerini deneyimlememize olanak sağlayacak olan bu yoga ve meditasyon inzivasında yiyeceğimiz vegan yemekler ile bedenimize de hak ettiği güzellikleri sunmuş olacağız. Eşsiz benliklerimizin bir çemberde bir araya geldiği, ateş, hava, su ve toprağın buluştuğu bu doğa köşesinde paylaşımlarda bulunabileceğimiz keyifli bir birliktelik olması için Kasım’ın son haftasını iple çekiyoruz.
Bizimle bu büyülü yolculuğa çıkmak isteyen herkesi bekliyoruz!
***